Odkurzacze i akcesoria

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

 • Odkurzacz podszafkowy model do cokołu 10 cm

  1150,00 

  Najnowszy model odkurzacza Sweepovac. Co zyskujesz? Mniejszy rozmiar, wymienny worek, HEPA filtry i możliwość podłączenia dodatkowego węża, który pomoże Ci sprzątać w najgłębszych zakamarkach Twojego domu, kampera czy miejsca pracy. Wąż i akcesoria nie są częścią zestawu, możesz dokupić je tutaj – zestaw 

   

  Quick View
 • Zestaw akcesoriów do odkurzacza model 10cm

  129,00 

  Gumowy, elastyczny wąż, rozciągający się nawet od 1,5 m do 5,5 m oraz zestaw końcówek nadających się do czyszczenia różnych powierzchni, także tych trudno dostępnych!

   

  Quick View
 • Odkurzacz podszafkowy model do cokołu 12cm

  549,00 

  WYPRZEDAŻ ODKURZACZY POWYSTAWOWYCH

  Odkurzacze powystawowe model 12 cm – odkurzacze nie były używane, stanowiły jedynie towar ekspozycyjny, objęte są gwarancją. Front odkurzacz może posiadać nieliczne zarysowania – niezauważalne. Autentyczny stan odkurzaczy można sprawdzić w zdjęciach.

  Dostępne modele:

  1. MODEL 1 – front biały
  2. MODEL 2 – front srebrny
  3. MODEL 3 – front czarny

  Srebrny odkurzacz kuchenny Sweepovac to idealna propozycja do kuchni urządzonej w nowoczesnym stylu.

  Odkurzacz Sweepovac Model 12 został wycofany ze sprzedaży na rzecz nowszego rozwiązania, dostępnego pod linkiem poniżej. 

   ODKURZACZ DO COKOŁU MODEL 10

   

  Quick View
 • Komplet worków Sweepovac 12cm

  75,00 

  Komplet worków do odkurzacza kuchennego Sweepovac to zakup, który wystarczy Ci na użytkowanie urządzenia przez ponad rok. W zestawie znajdziesz pięć solidnie wykonanych, pojemnych worków, posiadających zabezpieczenie przed wydostawaniem się zanieczyszczeń na zewnątrz.

  Quick View
X