Dlaczego nasz odkurzacz podszafkowy w Twojej kuchni to najlepszy wybór? Poznaj jego niesamowite cechy!

centralny odkurzacz

Dlaczego nasz odkurzacz podszafkowy w Twojej kuchni to najlepszy wybór? Poznaj jego niesamowite cechy!

 

Kuchnia jest jednym z najczęściej użytkowanych miejsc w domu, nie jest więc niczym dziwnym, że czasami trudno jest utrzymać ją w idealnym porządku. Z pomocą przychodzi nam technologia, która sprawia, że codzienne czynności wykonujemy szybko, łatwo i przyjemnie.

 

Pewnie zgodzisz się, że najszybciej w naszych domach i mieszkaniach brudzi się podłoga. 

To na niej najczęściej lądują okruchy, drobiny jedzenia, kurz czy sierść zwierzaków. 

 

Wyciąganie co chwilę odkurzacza jest kłopotliwe zwłaszcza w małych mieszkaniach, a zestaw zmiotka i szufelka nie zawsze pozwala na pozbycie się najdrobniejszych elementów.

 

W tym artykule dowiesz jakie są zalety odkurzacza podszafkowego oraz w jaki sposób ułatwi Ci sprzątanie i zaoszczędzi Twój czas.

 

Odkurzacz podszafkowy – dla kogo?

 

Do niedawna odkurzacze centralne bywały tylko w biurowcach lub pomieszczeniach przemysłowych. Dzisiaj staje się  standardem wielu domów.

 

Dlaczego coraz częściej ludzie decydują się na zamontowanie podszafkowego odkurzacza? Bo czysty i wysprzątany dom to marzenie nie tylko osób pedantycznych, a również osób dbających o zdrowe powietrze i alergików chcących pozbyć się z domu bakterii i roztoczy.

 

Taki odkurzacz do kuchni to skarb, zwłaszcza dla mam, których maluchy ciągle zrzuca na podłogę okruszki zjadanych ciasteczek albo właścicieli długowłosych czworonogów, które chcąc nie chcąc zostawiają po sobie „pamiątki”, w postaci sierści, na każdym kroku.

Odkurzacz podszafkowy Sweepovac doskonale sprawdzi się dla:

 

  • Alergików
  • Posiadaczy zwierząt domowych
  • Rodziców
  • I wszystkich tych, którzy chcą mieć zawsze czystą podłogę, a nie wkładać w to zbyt dużego wysiłku

 

Odkurzacz do zabudowy w cokole – czy warto?

 

Urządzenie jest bardzo proste w użytkowaniu. Składa się zaledwie z kilku elementów: głównego zbiornika i systemu rur, które poprowadzone są do wielu miejsc w mieszkaniu i kończą otworem. Dzięki temu do wylotów wystarczy podłączyć rurę odkurzacza, która wciągnie wszystkie zabrudzenia w kilka minut!

 

Jakie są główne zalety posiadania odkurzacza podszafkowego?


✅ Bez kurzu i hałasu

Główną zaletą odkurzacza podszafkowego Sweepovac jest to, że minimalizuje on wydostawanie się kurzu, a także znacznie zmniejsza poziom hałasu, co znacząco wpływa na komfort użytkownika. 

 

✅ Wydajny i bezproblemowy
Jest wydajny i bezproblemowy w użytkowaniu, ponieważ worek wymieniany jest tylko kilka razy w roku. A do tego nie wiąże się z koniecznością wyciągania go ze schowka.

 

✅ Brak kabli

Sprzątanie za pomocą centralnego odkurzacza jest przyjemniejsze, bo nie trzeba ciągnąć za sobą ciężkiego odkurzacza, a kabel elektryczny nie plącze się pod nogami.

 

✅ Zawsze pod ręką
Koniec z problematycznym wyciąganiem i składaniem odkurzacza. Odkurzacz podszafkowy jest wmontowywany na stałe. Wystarczy podpiąć wąż, który pomoże Ci sprzątać w najgłębszych zakamarkach Twojego domu.

 

Różnica pomiędzy odkurzaczem podszafkowym, a centralnym odkurzaczem


❎ Problematyczna instalacja

W przypadku odkurzacza centralnego instalacja trwa ona dość długo i wymaga sporej ingerencji w wygląd domu i może przebiegać tylko pod okiem profesjonalistów.

❎ Wymagana przestrzeń
Aby zamontować odkurzacz centralny, koniecznym jest posiadanie sporej przestrzeni, w której umieszczony będzie zbiornik.

 

❎ Wysoka cena

Odkurzacz centralny to spory wydatek. Taki sprzęt kupić można w przedziale od 1.500 zł do nawet 10.000 zł. Wszystko zależy od jego zasięgu, ilości wylotów, a także jakości. Oprócz ceny urządzenia do kosztów doliczyć należy jego montaż (około 1000 zł) oraz ewentualne elementy dodatkowe, takie jak rury czy automatyczna szufelka.

 

Alternatywa dla centralnego odkurzacza – Sweepovac odkurzacz kuchenny!

 

Dzięki Sweepovac nie musisz wydawać fortuny oraz mieć wiele miejsca na instalację centrali. Sprawdź alternatywę w postaci odkurzacza odszafkowego.

Odkurzacz podszafkowy montujemy w listwie meblowej i używać go możemy w dowolnym momencie, gdy zachodzi taka potrzeba.

 

Jak to działa?


Odkurzacz Sweepovac to innowacyjne urządzenie łączące w sobie zalety odkurzacza i szufelki. Wystarczy, że zamieciesz pod jego otwór wlotowy nagromadzone na podłodze śmieci, a następnie dotkniesz  przycisku uruchamiający. Gotowe –  śmieci zasysane są do środka.

Kosztuje on o połowę mniej niż średniej jakości centralnego odkurzacza, dzięki czemu nie stanowi dużego obciążenia dla domowego budżetu.

Jakie jeszcze korzyści płyną z odkurzacza podszafkowego?

Przede wszystkim to, że jest stale na miejscu, więc nie trzeba trudzić się ciągłym jego wyjmowaniem. Poza tym jego instalacja jest dziecinnie prosta i można to zrobić samemu w domu, w zaledwie kilka minut.

Sprawdź teraz!

 

Zależy Ci na wygodzie i komforcie? Nie chcesz przepłacać lub nie masz dużego domu, by zamontować odkurzacz centralny?
Sprawdź Odkurzacz kuchenny Sweepovac!

 

Ciekawy design i dostępne 3 wersje kolorystyczne (srebrny, biały i czarny) dopasują się do Twojej kuchni.   

Ciesz się lśniącą i czystą podłogą. Zadbaj o swój komfort oraz swoich domowników!

 

Wiosna to idealny czas na zadbanie o zdrowie i porządki w swoim domu! Wybierz swój Sweepovac i ciesz się blaskiem swojej podłogi.