Wyróżnij swoje projekty kuchenne i wygeneruj większy dochód. A to tylko 2 zalety spośród wielu, które tutaj przedstawimy!

odkurzacz kuchenny

Wyróżnij swoje projekty kuchenne i wygeneruj większy dochód. A to tylko 2 zalety spośród wielu, które tutaj przedstawimy!

 

Chcesz wyróżnić się na tle konkurencji i stać się ekspertem w oczach klientów?
Odkurzacz do zabudowy w cokole Sweepovac stanie się prawdziwym hitem w Twojej pracowni!

Bywa, że klienci przy okazji montażu kuchni lub innych mebli chcą zastosować w nich rozwiązanie, które ułatwią im funkcjonowanie na co dzień. Odkurzacz centralny jest niewątpliwie popularny, jednak wymaga dużych nakładów finansowych oraz odpowiedniej przestrzeni. Klienci z mniejszym mieszkaniem, nie są w stanie pozwolić sobie na tego typu urządzenia. Czy to ma pozbawić ich udogodnień i komfortu? 


Z pomocą odkurzacza podszafkowego zaproponujesz swoim klientom rozwiązania, które sprawi że zadbają o swoje mieszkanie lub dom w sposób prosty i niedrogi.

Jakie są główne zalety odkurzacza podszafkowego?

✅ Bez kurzu i hałasu

Główną zaletą odkurzacza podszafkowego Sweepovac jest to, że minimalizuje on wydostawanie się kurzu, a także znacznie zmniejsza poziom hałasu, co znacząco wpływa na komfort użytkownika. 

 

✅ Wydajny i bezproblemowy
Jest wydajny i bezproblemowy w użytkowaniu, ponieważ worek wymieniany jest tylko kilka razy w roku. A do tego nie wiąże się z koniecznością wyciągania go ze schowka.

 

✅ Brak kabli

Efektywna alternatywa dla tradycyjnego odkurzacza i tańszy zamiennik odkurzacza centralnego. Korzystanie z Sweepovac jest przyjemniejsze, bo nie trzeba ciągnąć za sobą ciężkiego odkurzacza, a kabel elektryczny nie plącze się pod nogami.

 

✅ Zawsze pod ręką
Koniec z problematycznym wyciąganiem i składaniem odkurzacza. Odkurzacz podszafkowy jest wmontowywany na stałe. Wystarczy podpiąć wąż, który pomoże Ci sprzątać w najgłębszych zakamarkach Twojego domu.

 

Dla kogo jest odkurzacz do zabudowy w cokole?


Odkurzacz podszafkowy Sweepovac doskonale sprawdzi się dla:

 

 • Alergików
 • Posiadaczy zwierząt domowych
 • Rodziców
 • I wszystkich tych, którzy chcą mieć zawsze czystą podłogę, a nie wkładać w to zbyt dużego wysiłku

 

Taki odkurzacz do kuchni to prawdziwy skarb, zwłaszcza dla młodych mam, których maluchy ciągle zrzuca na podłogę okruszki zjadanych ciasteczek albo właścicieli długowłosych czworonogów, które chcąc nie chcąc zostawiają po sobie „pamiątki”, w postaci sierści, na każdym kroku.

Czysty i wysprzątany dom to marzenie nie tylko osób pedantycznych, a również osób dbających o zdrowe powietrze i alergików chcących pozbyć się z domu bakterii i roztoczy.

Klienci zyskają komfort w swoim domu, a Ty sprawisz, że Twoja pracownia w oczach klienta stanie się innowacyjna i wychodząca naprzeciw oczekiwaniom klienta. Klienci Ci za to podziękują.

Odkurzacz do zabudowy – gdzie go zamontować?

 

Można go zamontować w wielu miejscach w zależności od zapotrzebowania:

 • w cokole szafek kuchennych lub garderoby
 • na ściankach bocznych, wewnątrz szafek
 • pod blatem szafki
 • na spodzie szafki

 

Sprawdź odkurzacz podszafkowy Sweepovac i zaskocz swoich klientów! To wyjątkowo skuteczny i niezawodny odkurzacz do zabudowy, o małych gabarytach.

Jak zainstalować odkurzacz podszafkowy Sweepovac?

 

Jedną z zalet, która wyróżnia odkurzacz podszafkowy Sweepovac od innych urządzeń sprzątających, takich jak odkurzacz centralny, jest montaż i użytkowanie, gdyż są dziecinnie proste!
Wystarczy kilka minut i odrobina wysiłku żeby móc cieszyć się tym gadżetem w swoim domu. Największy laik poradzi sobie z umiejscowieniem sprzętu. Jedyne czego potrzebujemy to:

 • Szablon zawarty w zestawie
 • Ołówek
 • Wycinarka
 • Śrubokręt wkrętak
 • Złącze 230V, do którego podłączony zostanie odkurzacz
 • Instrukcja

 

Jak widać powyżej potrzebnych jest tylko kilka narzędzi i dosłownie kilkanaście minut, aby cieszyć się jego posiadaniem odkurzacza podszafkowego we własnej kuchni  nie tylko!

 

3 kroki do zamontowanie odkurzacza podszafkowego Sweepovac:

 

 1. Po pierwsze należy zdjąć listwę przypodłogową w meblach i w otworze umieścić odkurzacz (bez panelu przedniego).

 2. Następnie wyciąć w niej odpowiedni otwór zgodnie ze wzorem i instrukcją, umieścić urządzenie, zamontować listwę i dokręcić przedni panel.

 3. Kolejno zamontować worek i podłączyć kabel do gniazdka.


Niespełna 3 godziny pracy i gotowe.

 

Jak używać odkurzacza do kuchni Sweepovac?

 

Co ważne nie tylko montaż, ale także codzienne używanie odkurzacza do kuchni Sweepovac jest niesamowicie proste. 

Wystarczy tylko zamieść okruszki, sierść czy kurz do otworu wlotowego urządzenia, a później dotknąć stopą lub szczotką przycisku włączającego. Odkurzacz natychmiast wciągnie zabrudzenia. Dla oszczędności prądu, zasysa brud przez 10 sekund po czym automatycznie się wyłączy. Oczywiście po wyłączeniu można zastosować go ponownie, jeśli zajdzie taka potrzeba, Jednak zwykle moc sprzętu jest tak duża, że wystarczy jednokrotne użycie.

 

Odkurzacz do kuchni Sweepovac ratuje z opresji, zwłaszcza gdy niespodziewanie wpadają goście lub gdy po całym dniu pracy nie mamy ochoty wyciągać standardowego odkurzacza.

Klienci decydują się na odkurzacz podszafkowy, bo to mały gadżet, który poprawia jakość codziennie wykonywanych obowiązków oraz sprawia, że sprzątanie staje się przyjemniejsze, a ich mieszkanie zawsze czyste. 

Umów się na bezpłatną wizytę.


Wiele firm już korzysta z naszego programu partnerskiego! Dzięki rozszerzeniu projektów o podszafkowy odkurzacz kuchenny, nasi partnerzy zwiększyli swoje zarobki! Uzyskaj od nas specjalne warunki handlowe i napisz do nas!