Dlaczego warto kupić odkurzacz podszafkowy?

odkurzacz podszafkowy

Odkurzacz podszafkowy Sweepovac wbudowany w listwę meblową może wydawać się zbędnym wydatkiem, bo przecież śmiało można zastąpić go szufelką, a koszt obu urządzeń jest nieporównywalny. Prawda jest jednak taka, że Sweepovac jest wymarzonym sprzętem domowym dla:

  • Alergików
  • Posiadaczy zwierząt domowych
  • Rodziców
  • I wszystkich tych, którzy chcą mieć zawsze czystą podłogę, a nie wkładać w to zbyt dużego wysiłku

Dlaczego odkurzacz podszafkowy jest idealnym rozwiązaniem dla alergika?

Odkurzacz podszafkowy, w przeciwieństwie do szufelki, która zbiera brud, zasysa go do wewnątrz. Sprawia to, że usunięte zostają nie tylko okruchy czy reszty jedzenia, ale nawet małe drobinki kurzu. Dodatkowo wyposażony został w filtr przeciwpyłowy co sprawia, że alergeny nie unoszą się w powietrzu. Jest informacją kluczowa dla osób cierpiących na różnego rodzaju uczulenia. Podobnie korzystny dla nich jest fakt, że wymiana worków to proces higieniczny i bardzo sprawny. Odbywa się ona raz na kilkanaście tygodni, a do panelu odkurzacza podszafkowego nic się nie przedostaje, więc osoby zmagające się z reakcjami uczuleniowymi wynikającymi z obecności roztoczy, pleśni, grzybów czy kurzu mogą z powodzeniem używać odkurzacza, bez obaw o swoje zdrowie.

Poza tym sporą zaletą jest także sposób użytkowania. Odkurzacz kuchenny zaprojektowany został tak, by nie trzeba było się do niego schylać, ponieważ aby go uruchomić wystarczy lekkie stuknięcie w przycisk włączający za pomocą szczotki lub stopy. Co ciekawe wiele osób obawia się, że będzie źle wyglądał i zaburzał estetykę skrzętnie wypracowaną w wymarzonej kuchni. Nie jest to prawdą, gdyż właśnie ze względu na dbałość o potrzeby klienta, Odkurzacz podszafkowy Sweepovac zaprojektowany został w trzech kolorach – srebrnym, czarnym i białym, który dopasować można do designu swojej kuchni. Poza tym montowany jest w listwie meblowej, przypodłogowej, co przy jego niewielkich gabarytach, sprawia, że jest on niemalże niewidoczny. Niewątpliwą zaletą jest też to, że odkurzacz Sweepovac  pracuje cicho i samoistnie wyłącza się po 10 sekundach, więc mamy pewność, że będzie działał podczas naszej nieobecności w domu

Odkurzacz kuchenny Sweepovac jest więc świetnym rozwiązaniem dla każdego kto marzy o lśniącej podłodze w kuchni.