Marzą Ci się nowinki techniczne w Twoim domu? Sprawdź nowy model odkurzacza podszafkowego!

 

 

 

 

 

 

 

odkurzacz podszafkowy nowy model

Rewolucja czystości w zasięgu Twojej ręki! Na rynku pojawiła się niesamowita innowacja – nowy model odkurzacza podszafkowego Sweepovac! Dzięki ulepszonej wersji urządzenia możesz jeszcze lepiej zadbać o czystość w Twoim domu. Nowy model spełnia wymagania najbardziej wymagających klientów. Jeśli chcesz mieć większą kontrolę nad porządkiem, a na pierwszym miejscu stawiasz dbałość o zdrowie Twoje oraz najbliższych, to nowy model odkurzacza podszafkowego będzie idealny dla Ciebie!

Zalety nowego modelu odkurzacza podszafkowego

Teraz możesz w prosty sposób zadbać o idealną czystość w swoim domu dzięki nowemu modelowi odkurzacza podszafkowego Sweepovac! Czym wyróżnia się nowy model? Projektanci stanęli na wysokości zadania i uwzględnili w nowym modelu szereg przydatnych funkcjonalności i udogodnień. Na pewno ucieszą się posiadacze mebli kuchennych z cokołem 10 cm. Dlaczego?

Innowacyjny Sweepovac będzie pasować do każdego domu! Za sprawą mniejszego rozmiaru można zamontować urządzenie w szafkach z cokołem o wysokości 10 cm! Niewielkie wymiary sprawiają, że nowy model odkurzacza podszafkowego Sweepovac jest modelem najbardziej uniwersalnym na rynku! Ulepszona wersja urządzenia została także wyposażona w worek na brud i kurz wielokrotnego użytku! Dzięki nowemu modelowi Sweepovac już nie musisz pamiętać o zakupie nowych worków (a jak wiadomo, zakupione jednorazowe worki zawsze kończą się w najmniej spodziewanym momencie). Zastosowany w nowym modelu odkurzacza podszafkowego worek wielokrotnego użytku to także dbałość o środowisko – nie produkujemy dodatkowych odpadów podczas eksploatacji urządzenia. Dodatkowym faktem wartym uwagi jest to, że nowy model odkurzacza podszafkowego pasujący do cokołu 10 cm sprawdzi się w wielu miejscach! Nie tylko kuchnia jest dobrym pomieszczeniem do zamontowania tego sprzętu. Urządzenie świetnie sprawdzi się także przy sprzątaniu takich przestrzeni jak przedpokój, łazienka, czy biuro. Dzięki dedykowanemu zestawowi akcesoriów można nadać niesamowity blask nie tylko podłodze! Specjalny, elastyczny wąż pozwoli doczyścić takie powierzchnie jak wnętrza szuflad, blaty, półki, czy szczeliny pomiędzy łączonymi szafkami. Ogromną zaletą węża dedykowanego do nowego modelu odkurzacza podszafkowego jest jego zasięg. Można rozciągnąć go nawet do 5,5 m! Przez co dokładne sprzątanie całego pomieszczenia będzie dziecinnie proste! Nowy model Sweepovac może być także świetną alternatywą dla odkurzaczy samochodowych.

 

W czyim domu nie powinno zabraknąć nowego modelu odkurzacza podszafkowego?

Nowy model odkurzacza podszafkowego do cokołu 10 cm polecany jest alergikom i osobom o obniżonej odporności. Dzięki zastosowaniu filtru HEPA, Sweepovac dezynfekuje powietrze poprzez zatrzymanie w swoim wnętrzu kurzu, bakterii, grzybów i wirusów! Nowy model odkurzacza podszafkowego jest w stanie pochłonąć ponad 99% zanieczyszczeń unoszących się w powietrzu w naszym domu. To niesamowity wynik! Z tego względu polecany jest nie tylko alergikom, świetnie sprawdzi się także u rodzin z małymi dziećmi oraz w mieszkaniach osób starszych.

Jeśli zdrowie jest dla Ciebie najważniejsze i chcesz w łatwy sposób uzyskać w swoim domu nieskazitelną czystość – zamów nowy model odkurzacza podszafkowego dedykowanego do cokołu 10 cm.