Jaki model odkurzacza do kampera najlepiej sprawdzi się podczas wyjazdu?

odkurzacz do kampera

Jeśli mamy za sobą przynajmniej jedną podróż w kamperze lub wyjazd wakacyjny z przyczepą kempingową, to dobrze wiemy, że utrzymanie porządku w tej niewielkiej przestrzeni jest trudnym zadaniem. Szufelka i zmiotka niedokładnie zbierają brud i kurz. Mogą także zajmować cenne miejsce, które wolelibyśmy przeznaczyć na swoje rzeczy osobiste. Najlepszym sposobem na utrzymanie porządku jest oczywiście odkurzacz. Do przyczepy nie zmieści się nasz domowy odkurzacz, a tylko na najlepszych kempingach właściciele zapewniają podróżującym dostęp do specjalnego odkurzacza z długim wężem, który pozwoli posprzątać wnętrze naszego kampera. Niektórzy, szczęśliwi posiadacze przyczepy kempingowej decydują się na zakup małego odkurzacza samochodowego. Niestety takie urządzenia mają niewielką moc (od 10 do 100 W). Im wyższa moc, tym większa siła ssąca oraz cena odkurzacza. Do przyczepy kempingowej takie urządzenie średnio się sprawdzi jeszcze z innego powodu. Zazwyczaj odkurzacze samochodowe są zasilane z typowego dla aut gniazdka 12V. Występują też takie modele, które działają dzięki akumulatorowi. Jego wadą jest konieczność częstego ładowania.

Jakie parametry ma podszafkowy odkurzacz do kampera Sweepovac?

Najnowszy model podszafkowego odkurzacza, dedykowany do przyczepy kempingowej i kampera posiada jeszcze bardziej kompaktowy rozmiar! Można zamontować go pod wybraną szafką, w cokole o wysokości 10 cm. To, co wyróżnia odkurzacz do przyczepy marki Sweepovac to wyjątkowo dobry silnik, który działa z ogromna mocą 650 W! Tak wielkiej siły ssącej nie zapewni Ci żaden odkurzacz samochodowy! Wymiary tego sprytnego urządzenia to 45,2 cm (głębokość), 37,7 cm (szerokość) oraz 9,9 cm (wysokość). W tak niewielkim urządzeniu o niespotykanej mocy umieszcza się worek jednorazowy lub wielokrotnego użytku o pojemności 1,5 l. Ta wielkość sprawi, że worek będziemy musieli opróżnić lub wymienić dopiero po kilkunastu dłuższych wyjazdach! Dodatkowym udogodnieniem jest wbudowana dioda, która przypomni o konieczności usunięcia brudu z worka, kiedy ten będzie już pełny. Podszafkowy odkurzacz do kampera jest również przyjazny dla alergików – posiada filtr HEPA, dzięki któremu najmniejsze drobinki kurzu zostają zatrzymane we wnętrzu odkurzacza dedykowanego do przyczepy kempingowej.

Podróżując z dziećmi, docenisz podszafkowy odkurzacz do kampera marki Sweepovac

Każdy rodzic wie, że podróżowanie z dziećmi może być czasem kłopotliwe. Najmłodsi szybko się męczą zwiedzaniem i potrzebują odpoczynku, dlatego kamper będzie świetnym pomysłem na rodzinne spędzenie wakacji! W przyczepie kempingowej niemal w każdej chwili można zapewnić dziecku krótką drzemkę i regenerację sił na dalsze zwiedzanie. A kiedy nagle zaskoczy nas brzydka pogoda, to możemy zmienić nasze plany wakacyjne i przeczekać ten czas w kamperze albo przejechać kilkadziesiąt czy kilkaset kilometrów, gdzie pogoda nie pokrzyżuje już naszego urlopu. Podróżując w przyczepie kempingowej z dziećmi, szczególnie przyda się podszafkowy odkurzacz. W przyczepie ciężko utrzymać porządek, a odkurzacz marki Sweepovac pozwoli w kilkanaście sekund posprzątać okruchy powstałe po przygotowaniu i spożyciu posiłku, czy rozsypane płatki śniadaniowe. Dzięki dużej sile ssącej, odkurzacz w kamperze rozprawi się z piachem naniesionym do wnętrza przyczepy i innymi zanieczyszczeniami typowymi podczas wyjazdu wakacyjnego oraz powstałych wskutek dziecięcych zabaw.