Dlaczego odkurzacz ręczny przegrywa starcie ze Sweepovac?

odkurzacz ręczny

 

Odkurzacz w kuchni to absolutny must have. Wiedzą o tym wszyscy, którzy chociaż kilka minut dziennie spędzają w tym pomieszczeniu. Nie trzeba być szefem lokalu gastronomicznego czy nawet tworzyć od czasu do czasu spektakularnych potraw we własnym mieszkaniu, by móc każdego dnia  „cieszyć się” okruszkami na podłodze. Wystarczy szybkie śniadanie z rodziną, ciastko jedzone przez dziecko, a czasami zwykła poranna kanapka w biegu, aby po powrocie znaleźć ślady posiłku na podłodze. Nie tylko jedzenie wpływa na stan czystości w naszym domu. Irytujące bywają także inne elementy np. sierść zwierzaka, kurz czy opadające liście roślin, więc warto znaleźć sposób, aby pożegnać się z nimi bez większego wysiłku.

Jak więc pozbyć się zanieczyszczeń szybko i skutecznie?

Istnieją dwie możliwości, które możesz wykorzystać: odkurzacz ręczny i odkurzacz podszafkowy. I jeden i drugi ma za zadanie usuwać zanieczyszczenia, jednak istnieje kilka elementów, które stanowią o wyższości jednego urządzenia nad drugim. Zdecydowanym faworytem jest tutaj Sweepovac, czyli druga propozycja.

Dlaczego odkurzacz ręczny przegrywa z odkurzaczem podszafkowym?

Poniżej znajdziesz 3 najbardziej znaczące powody, które pozwalają wygrać odkurzaczowi Sweepovac to trudne starcie.

  1. Odkurzacz ręczny zwykle charakteryzuje się mniejszą mocą, zatem nie ma możliwości, aby poradził sobie z większymi zabrudzeniami. O ile sierść kota czy kurz nie są dla niego problemem, o tyle większe śmieci czy igły z choinki powodują zatykanie się wlotu i niemożność korzystania ze sprzętu
  2. Odkurzacz ręczny musi być za każdym razem wyjmowany i odkładany w specjalnie stworzone dla niego miejsce. Odkurzacz podszafkowy natomiast jest wmontowany w listwę meblową, dzięki czemu jest cały czas w jednym miejscu, nie zabiera dużo przestrzeni, a przy tym wygląda bardzo estetycznie
  3. Odkurzacz ręczny wydaje siebie głośniejsze dźwięki niż jego podszafkowy brat. Właśnie ze względu na cichą pracę Sweepovac może być używany nawet wtedy, gdy z wizytą wpadną niezapowiedziani goście. Dzięki niemu szybko usuniesz śmieci, a nikt nawet się nie zorientuje.

Jeśli więc zastanawiasz się nad zakupem i musisz zdecydować między tymi dwoma rodzajami – wybierz Sweepovac. Gwarantujemy, że gdy użyjesz go raz,  nigdy już z niego nie zrezygnujesz!