Odkurzacz Sweepovac kontra dziecięce zabawy!

 

sweepovac

Dziecięce  zabawy to zawsze dużo śmiechu, radości i… bałaganu. Porozrzucane zabawki, plamy na ubraniach i okruchy na podłodze to codzienność każdego rodzica. Szczególnie, jeśli angażujemy dzieci w prace kuchenne, musimy liczyć się z tym, że podłoga w kuchni nie będzie lśniła.

Czy tak musi być zawsze? Oczywiście, że nie! Ze Sweepovac zabawa z dzieckiem jest dużo przyjemniejsza, bo nie przeraża nas wizja późniejszego doprowadzania podłogi do porządku. Wręcz przeciwnie odkurzacz kuchenny jest takim urządzeniem, które sprawia, że dziecko samo chce działać i pomagać także w późniejszym  sprzątaniu. Dlaczego? Bo jego użytkowanie to świetna zabawa, nie wymagająca zbyt dużego wysiłku. Poza tym jest bezpieczny, więc nie ma obaw, że dziecko zrobi sobie krzywdę.

Dlaczego odkurzacz kuchenny Sweepovac to ratunek dla rodziców?

Przede wszystkim jest bardzo poręczny, ponieważ wystarczy kilka ruchów zmiotką w jego stronę, aby wciągnął wszystkie zanieczyszczenia.
Poza tym pozwala zachować czystość w trakcie zabawy. Jeżeli rozsypie nam się mąka czy pokruszy ciastko, wystarczy podmieść je pod Sweepovac, a nie zostanie po nich żaden ślad. Zajmie to dosłownie kilka sekund!
Oprócz tego jest wydajny, więc śmiało można używać jednego worka aż przez 3 miesiące.

 

Sweepovac to idealny przyjaciel każdego rodzica, który chce czerpać przyjemność z zabawy z dzieckiem i nie martwić się bałaganem na podłodze, którego trzeba będzie się pozbywać godzinami.

Zobacz film i dowiedz się jak działa najlepszy kuchenny odkurzacz!